شركت توسعه انرژی اعتماد مهر كیش-ایمیدکو

شركت توسعه انرژی اعتماد مهر كیش-ایمیدکو

شرکت توسعه انرژی اعتماد مهر کیش (ایمیدکو) به شماره ثبت 11288 در تاریخ 07/02/1393 به عنوان یکی از زیر مجموعه های مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان، جهت فعالیت در عرصهی نفت و گاز در حوزه ی بالادستی و پایین دستی در جزیره کیش با آخرین سرمایه ثبتی 10 میلیارد ریال شکل گرفت. شرکت ایمیدکو سهامی خاص می باشد و سهام آن به عموم عرضه نشده است.
فعالیت شرکت ارائه خدمات طراحی ، خرید ، ساخت ، حمل و نصب و نظارت فنی و اجرای کلیه سیستم های تاسیساتی برق ، کنترل و ابزار دقیق و مکانیکی ، سازه ای تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی در خشکی و دریا و تعمیر و نگهداری و بهره برداری ماشین آلات و تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی و انجام خدمات عمومی است.
شرکت ایمیدکو در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی فعالیت می کند که با در دست داشتن یک دستگاه دستگاه کویل تیوبینگ ملکی از بین 39 دستگاه فعال در کشور 2 درصد سهم بازار داخلی، 2 دستگاه پمپ نیتروژن از بین 8 دستگاه فعال در کشور 25 درصد سهم بازار داخلی و دو دستگاه پمپ تراک (یک دستگاه ملکی و یک دستگاه استیجاری) از بین 113 دستگاه فعال، تقریباً 2 درصد سهم بازار داخلی را به خود اختصاص داده است و  گواهینامه ISO/TS 29001:2010 و  گواهینامه HSE-MS و  گواهینامه ISO 14001:2015 را دارا است .
به یاری خداوند متعال با استفاده از فرصت های موجود، افزایش حجم فعالیت ها و درآمد، مدیریت هزینه ها و کاهش بهای تمام شده به سود بالاتری دست یابیم و در کنار ارتقای سودآوری ، موفق به انجام مسئولیت های اجتماعی خود به ویژه حفظ و ارتقاء محیط زیست شود.