شركت توسعه انرژی اعتماد مهر كیش-ایمیدکو

شركت توسعه انرژی اعتماد مهر كیش-ایمیدکو

شرکت توسعه انرژی اعتماد مهرکيش (ايميدکو) در راستای تصميم صاحبان سهام خود در ارديبهشت سال 93 جهت فعاليت در عرصه نفت و گاز با موضوع انجام فعاليت‌های فنی و مهندسی در زمينه‌های مختلف اکتشاف نفت و گاز در حوزه‌های بالادستی و پايين دستی در جزيره کيش شکل گرفت. اين شرکت پس از ثبت اقدام به خريد يک مجموعه لوله مغزی سيار از سازندگان آمريکايی نمود و تا دی ماه سال جاری مجموعه (شامل لوله مغزی سيار، پمپ سيمان و اسيد و پمپ نيتروژن) وارد ايران شده و از طرفی اين شرکت با انعقاد قراردادی 3 ساله با شرکت ملی مناطق نفت خيز جنوب (بزرگترين توليد کننده نفت و گاز در ايران ) عملا وارد بازار نفت و گاز ايران شد.
همچنين شرکت ايميدکو با درک نياز کنونی کشور در راستای رفع نياز کارفرمايان خود در سرويس‌های موردنياز از قبيل پمپ‌های درون چاهی و ... به صورتjoint venture با شرکت‌های خارجی دارای استاندارد مناسب و مورد تأييد شرکت ملی نفت ايران در حال مذاکره به منظور انعقاد قرارداد می‌باشد. به همين منظور و در جهت ارج نهادن به مقام مشتری، ارتقای کيفيت، حفظ و حراست محيط زيست و هم چنين سلامت و ايمنی انسان با تلاش مستمر در حال استقرار سيستم مديريت يکپارچه IMS بر اساس استانداردهای بين المللی می‌باشد.
از برنامه‌های آتی اين شرکت اضافه کردن يک دستگاه لوله مغزی سيار به مجموعه تجهيزات خود و همچنين ورود به بازرگانی نفت و گاز و مشتقات نفتی می‌باشد.

دفتر مرکزی تهران :

آدرس : تهران، خیابان قیطریه، خیابان حداد نژاد، بن بست اتحادیه املاک،پلاک 2، واحد 5

تلفن: 02122398979-02122390849-02122390619

فکس: 22239079-021

آدرس سایت: WWW.EMED-CO.IR , WWW.EMED-CO.NET

ایمیل شرکت: INFO@EMED-CO.IR , INFO@EMED-CO.NET