پارسی      English
 
 
شرکت بین المللی طراحی و مهندسی ساخت صنایع نفت

شرکت بین‌المللی طراحی و مهندسی ساخت صنایع نفت (OILMICO) بر اساس تصمیم هیأت موسس در تیر 1385 تاسیس گردید تا با تشکیل کنسرسیوم‌های تخصصی و تکمیلی ازتوان فنی و اجرائی شرکت‌های عضو را در اجرای پروژه‌های نفت، گاز و پتروشیمی به صورت EPC استفاده نماید.

این شرکت در ابتدای کار نسبت به حضور در بازار ساخت داخل دکل‌های نفتی زمینی اقدام نمود و به موازات آن نیز در زمینه پیمانکاری پروژه‌های حوزه نفت، گاز و پتروشیمی شرکت کرد.

این شرکت از زمان تأسیس تاکنون توانسته است پروژه‌های واحد نمک‌زدایی نفت خام در گچساران را به ظرفیت 110000 بشکه در روز ، پروژه پایپ رک فاز 19 عسلویه به میزان 12000 تن ،تسهیلات سر چاهی و خط لوله به تعداد 3 پروژه چاه گازی در منطقه دالان ، خط لوله انتقال نفت و گاز هر کدام به طول 35 کیلومتر و ... را در مناقصات برنده و 3 پروژه را به نتیجه برساند.

این شرکت با قرارگیری در وندورلیست کارفرمایان معتبر نفت،گاز و پتروشیمی ضمن اجرای پروژه‌ها، تأمین کالاهای مورد نیاز پروژه را با استانداردهای روز دنیا از کشورهای مختلف تامین می‌نماید. همچنین این شرکت به منظور ارج نهادن به مقام مشتری نسبت به اخذ گواهینامه ( IMS سیستم مدیریت یکپارچه ) و استقرار این سیستم در شرکت اقدام نموده است. با توجه به پروژه‌های انجام شده و توانایی حال حاضر خود دارای رتبه‌بندی 2 نفت و گاز از معـاونت برنامه‌ریزی و نظـارت راهبـردی می‌باشد.

 
صفحه اصلی
اخبار و رویداد ها
مقالات
مصاحبه ها
پژوهش و فن آوری
گالری تصاویر
نظر سنجی ویژه سهامداران
 
آدرس : خیابان شریعتی، ابتدای بلوار صبا، كوچه خلیلی، ساختمان صبا ، پلاك ٢ کد پستی 1933814920      تلفن : 28172-021
فکس : 28172-021
  سوالات متداول آموزش نظر سنجی ویژه سهامداران نظرسنجی احیا ویژه عموم گالری تصاویر مقالات اخبار و رویداد ها
تولید و توسعه : واحد روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان