شرکت نسوز اکباتان سپاهان

شرکت نسوز اکباتان سپاهان

شرکت نسوز اکباتان سپاهان (سهامي خاص) به شماره ثبت 1915 در سال 1393 فعالیت خود را با دریافت موافقت اصولی با فعالیت هایی در زمینه فرآوری دولومیت و آهک در استان اصفهان، شهرک صنعتی رازی با سرمایه  دویست میلیارد ریال آغاز و در بهمن ماه 1397به بهره برداری رسید و تولید خود را آغاز کرد. در دهه ی نوین صنعت فولاد در ایران ، این شرکت با نصب و راه اندازی یک دستگاه کوره دوار طرح شرکت sinomچین دارای ظرفیت اسمی  100 هزار تن محصولات آهک و دولومیت کلسینه می باشد که با اجرای پروژه های طرح توسعه در سال های بعد عملا ظرفیت تولید سالیانه شرکت قابل افزایش است.
لازم بذکر است این شرکت با توجه به کیفیت محصولات افتخار تامین مواد اولیه مورد نیاز صنایع بزرگ فولاد کشور از جمله مجتمع فولاد مبارکه اصفهان، فولاد سبا اصفهان، فولاد خوزستان،فولاد بناب،  فولاد سیرجان ایرانیان و دیگر مصرف کنندگان  را دارد .
این شرکت دارای گواهینامه ISO 9001:2015  است و در مرداد سال 1399 طی ممیزی صورت گرفته سالیانه توسط شرکت TUV مطابق با شرایط استاندارد ایزو، موفق به اخذ تمدید گواهینامه مربوطه شد .
از اهداف شرکت گسترش بازار داخلی در کشور و بازنگری کلیه سیستم ها و روش ها با توجه به وضعیت و شرایط کنونی شرکت، از نمره جذابیت بالاتری برخوردار بوده و به عنوان راهبرد اصلی شرکت تعیین گردیده اند. طرح تجاری تدوین شده بر اساس این استراتژی‌ها، مشتمل بر اهداف و برنامه‌هایی است که متناسب با پتانسیل های موجود بیشترین همگرایی را با تحقق کامل استراتژی و سیاست‌های سازمان دارد. شرکت نسوز اکباتان سپاهان با نگرش به این نکته که نیاز مشتریان را سرآمد خواسته های خود قرار داده است، خط مشی شرکت را بر سه اصل نوآوری، ثبات کیفیت و جلب اعتماد مشتریان استوار نموده و با تکیه بر اصول فوق ، برای مشتریان خود که همانا شرکای دائمی شرکت هستند همواره انتخابی مناسب مهیا می نماید.