بیست و هفتمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا

بیست و هفتمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیا

برگزاری بیست و هفتمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن 
 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان برای سال مالی منتهی به ۳۱/۰۳/۱۴۰۰  در تاریخ 27/07/1400 رأس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات شرکت تکادو اصفهان با حضور دارندگان یا نمایندگان قانونی اکثریت سهام و با رعایت پروتکل های ابلاغی ستاد ملی مبارزه با کرونا وزارت ‏بهداشت و سازمان بورس و اوراق بهادار و پخش آنلاین مجمع با امکان پرسش و پاسخ ‏برگزار شد. به استناد ماده 101 اصلاحیه قانون تجارت و طبق آراء حاضر در جلسه آقای مهندس علی جواهری به عنوان رئیس مجمع ؛ آقای مهندس حسن ابطحی به عنوان ناظر اول و آقای امیر مسعود شهریاری به عنوان ناظر دوم و نیز آقای صالحی به عنوان منشی مجمع انتخاب گردیدند. سپس رئیس محترم مجمع ضمن عرض خیر مقدم به حضور کلیه مدعوین و سهامداران محترم حاضر در جلسه و سهامدارانی که بصورت آنلاین جلسه مجمع را مشاهده می نمودند ‏ با اعلام رسمیت جلسه دستور جلسه را به شرح زیر قرائت نمودند:
-    استماع گزارش هیأت مدیره و بازرس قانونی و حسابرس مستقل.
-    بررسی و تصویب صورت های مالی منتهی به 31/03/1400 و تصمیم گیری در مورد تقسیم سود سهام.
-    انتخاب حسابرس و بازرس اصلی و علی البدل.
-    انتخاب روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی ها و دعوتنامه های شرکت.
-    طرح و تصویب معاملات مشمول ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت.
-    تعیین حق حضور اعضاء غیر موظف هیأت مدیره.
-    تعیین حق الزحمه بازرس قانونی و حسابرس مستقل.
-    تعیین پاداش هیئت مدیره
-    سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی باشد.
پس از اعلام دستور جلسه مجمع، گزارش هیئت مدیره توسط آقای دکتر مهدی نوری مدیر محترم نظارت بر شرکت ها و پروژه های شرکت احیا قرائت و سپس ‏گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه گردید و تکالیف لازم تعیین شد.
بر اساس تصمیم مجمع موسسه حسابرسي آتیه اندیش نمودگر به عنوان حسابرس و بازرس اصلي ‏و موسسه حسابرسي رازدار به عنوان بازرس علي البدل و روزنامه های دنیای اقتصاد و ‏جمهوری اسلامی جهت درج آگهی ها و دعوتنامه های شرکت  انتخاب شدند.  از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی شرکت، ‏توزیع سود 2600 ريالی به ازاء هر سهم بود که در جلسه تأیید و تصویب شد.در طول جلسه اعضاء هیئت رئیسه و مدیران شرکت احیا به سوالات مطرح شده توسط سهامداران پاسخ گفتند.
لازم به ذکر است با توجه دستور العمل ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا تعداد ۳۰۹ نفر مذاکرات مجمع را  بصورت مجازی دنبال میکردند.
 گفتنی است صورت های مالی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در سایت کدال به نشانی www.codal.ir قرار گرفته است.