برگزاری بیست و نهمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان

برگزاری بیست و نهمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان

بر اساس آگهی های منتشره در روزنامه های دنیای اقتصاد و جمهوری اسلامی مورخ 1402/06/26؛ بیست و نهمین مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در تاریخ 1402/07/09 رأس ساعت ۹ صبح در تالار رودکی ملک شهر با حضور اکثریت سهامداران و مشاهده آنلاین مجمع از طریق پیوند https://www.aparat.com/ehya_sepahan/live  ‏ ‏  برگزار شد. به استناد ماده ۱۰۱ اصلاحیه قانون تجارت و طبق آراء حاضر در جلسه آقای دکتر محمود شهشهانی پور به عنوان رئیس مجمع ؛ آقای سردار ناصر علی بابایی و آقای دکتر مهدی نوری مشکاتی به عنوان ناظران و آقای دکتر مزدارانی به عنوان منشی مجمع انتخاب گردیدند. سپس رئیس محترم مجمع ضمن عرض خیر مقدم به حضور کلیه مدعوین و سهامداران محترم حاضر در جلسه و سهامدارانی که بصورت آنلاین جلسه مجمع را مشاهده می نمودند با احراز حضور صاحبان و نمایندگان اکثریت سهام، رسمیت جلسه را اعلام و دستور جلسه را به شرح زیر قرائت نمودند:
1- استماع گزارش هيأت مديره و بازرس قانوني و حسابرس مستقل.
2-  بررسي و تصويب صورتهاي مالي منتهي به 1402/03/31 و تصميم گيري در مورد تقسيم سود سهام.
3- انتخاب حسابرس، بازرس اصلي و علي البدل برای سال مالی منتهی به 1403/03/31.  
4- انتخاب روزنامه های كثيرالانتشارجهت درج آگهي ها و دعوت نامه هاي شركت.
5-  طرح و تصويب معاملات مشمول ماده 129 اصلاحيه قانون تجارت  .
6- تعيين حق حضور اعضاء غير موظف هيأت مديره .
7- تعيين حق الزحمه بازرس قانوني و حسابرس مستقل.
8-تعیین پاداش هیئت مدیره.
9- ساير مواردي كه در صلاحيت  مجمع عمومي عادي سالیانه مي باشد .  
پس از اعلام دستور جلسه مجمع، گزارش هیئت مدیره توسط آقای مهندس ایرج شریفی  قرائت و سپس ‏گزارش حسابرس و بازرس قانونی ارائه گردید و پاسخ های لازم توسط آقای دکتر طهماسبی  معاون محترم مالی و منابع شرکت احیا ‏ارائه گردید.
طبق آراء حاضر در مجمع صورتهای مالی ، موسسه حسابرسي آتیه اندیش نمودگر به عنوان حسابرس و بازرس اصلي ‏و موسسه حسابرسي رایمند و همکاران به عنوان بازرس علي البدل شرکت برای یکسال مالی و روزنامه های دنیای اقتصاد و ‏جمهوری اسلامی جهت درج آگهی ها و دعوتنامه های شرکت انتخاب شدند. از دیگر مصوبات مجمع عمومی عادی شرکت، ‏توزیع سود ۱۵۰۰ ريالی به ازاء هر سهم بود که در جلسه تأیید و تصویب شد.در طول جلسه اعضاء هیئت رئیسه و مدیران شرکت احیا به سوالات مطرح شده توسط سهامداران پاسخ گفتند.
گفتنی است صورت های مالی شرکت مجتمع صنایع و معادن احیاء سپاهان در سایت کدال به نشانی www.codal.ir قرار گرفته است.