شرکت مهندسی ساخت صنایع فولاد سایا

شرکت مهندسی ساخت صنایع فولاد سایا

شركت مهندسی ساخت صنایع فولاد سایا از سال 1373 بعنوان اولین تولید کننده قطعات سنگین و فوق سنگین فولادی کشور فعالیت خود را آغاز  نموده است و تاکنون خدمات ارزشمندی در زمینه  طراحی  و ساخت  قطعات و تجهیزات استراتژیک به صنایع مختلف کشور (سیمان،   فولاد، مس، روی، نیروگا‌هی ، کشتی‌سازی) ارائه نموده و نقش مهمی در صرفه‌جویی ارزی و رفع وابستگی به خارج و همچنین رشد و شکوفایی صنعت کشور ایفا نموده است.
این شرکت در طراحی وتدوین تكنولوژی ساخت، عملیات متالورژیكی و ریخته‌گری انواع قطعات وكنترل كیفیت از کارشناسان با تجربه ،مراكز دانشگاهی  ، شركتهای بین المللی و پیشرفته ترین نرم افزار ها بهره گیری می نماید.
از محصولات تولیدی شرکت سایا در صنعت سیمان می توان به انواع رینگ و غلطک کوره پخت سیمان و هدوالهای اسیاب در ابعاد و اوزان متنوع (تاوزن 360 مذاب ) ودر صنعت فولاد ومس انواع پاتیل‌های سرباره وحمل مذاب، قفسه‌های نورد در ماركها و آلیاژهای مختلف اشاره نمود که در کارخانجات  مختلف در حال بهره‌برداری می‌باشند.
همچنین شرکت سایا با در اختیار داشتن کوره عملیات حرارتی به ظرفیت 200تن امکان عملیات حرارتی قطعات بزرگ تا دمای 1200 درجه سانتی گراد را دارا می باشد..
شایان ذكر است این شركت در سال 1389 به عنوان شركت برتر در حوزه صنایع آهن و فولاد برگزیده شده ودرحال حاضر قادر به تولید قطعات كارخانجات سیمانی تحت لیسانس شركت KHD   آلمان می باشد.

آدرس دفتر : اصفهان ، خیابان هزارجریب ، خیابان آزادی ، ساختمان سایا

تلفن : 36687558 (031) و 36687112 (031)

فکس : 36687559 (031)

آدرس کارخانه : ذوب آهن اصفهان جنب فولاد سازی

وب سایت : www.sayasteel.com

پست الکترونیک : info@sayasteel.com