رسالت سازمانی

رسالت سازمانی

شركت مجتمع صنایع و معادن احیاء‌ سپاهان پیامد مشاركت بیش از 63 هزار سهامدار حقیقی خردکه عمدتا"از اقشار کم درآمد هستند ،می باشدكه در دی ماه 1374 در شهر تاریخی اصفهان پایه‌گذاری شد و پس از جمع‌آوری بیش از 90 میلیارد ریال سرمایه ‌اولیه با ترسیم آینده ای روشن و منسجم ، آغاز به فعالیت نمود.

این شركت با ارائه خدمات به مشتریان خود شامل هولدینگها، شركتهای گروه و مشتریان آنها و هر آنكه از خدماتش استفاده می‌كند، در راستای توسعه یك شركت با فعالیتهای متنوع با سرمایه گذاری مستقیم یا  مشاركت با سرمایه گذاران داخلی بمنظوراحداث و بهره ‏برداری از واحدهای معدنی، تولیدی ،خدماتی و ارائه خدمات فنی مهندسی ، حضور در عرصه كلان فعالیتهای بازرگانی، نهادهای ‌مالی ، اقتصادی‌ و بازار سرمایه  فعالیت می‌نماید .

 شركت با ساماندهی فعالیتهای خود در قالب هولدینگهای معدن - صنعت- خدمات فنی، مهندسی و عمرانی- حمل و نقل و خدمات دریایی و بندری- خدمات مالی،‌بانكی و امورسهام-بازرگانی در جهت تحقق آرمانهای خود گام بر می‌دارد .

ما بر این باوریم كه بیشتر از هر ارزشی می‌بایست رضایت مشتریانمان را حفظ نماییم  و در برابر آنان پاسخگو و مسئول باشیم .

ما تلاش می‌نماییم با بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین فن‌آوریها ، الگوبرداری و دستیابی به اطلاعات جامع و بهنگام  و  بهینه نمودن تكنولوژی فعلی خود در حیطه‌های نرم‌افزار ، سخت افزار و مغز افزار،  در ردیف نخستین شركتهای بكارگیرنده تكنولوژیهای اثبات شده برتر جهانی در كشور قرار گیریم.

این مجتمع می‌كوشد تا ضمن موفقیت در صحنه رقابت داخلی،  ضمن شناسایی و تحلیل فرصتها و تهدیدهای محیطی ، در عرصه رقابت منطقه‌ای و جهانی در چارچوب حفظ منافع ملی با تاسیس نمایندگی در برخی كشورها ، حضوری فعال و گسترده داشته باشد .

دیدگاه ما حفظ حقوق سهامداران، مشتریان ،كاركنان و شركاء ، با استفاده از توانمندی بنگاههای خود، افزایش كارایی سازمان، پذیرش رقابت، كاهش هزینه، ارزش آفـرینی و بهره‌گیری از مزیتهای‌نسبی در زمینه‌های اقتصادی  با ارتقاء سطح كمی و كیفی محصولات و خدمات مطابق استانداردهای جهانی  می‌باشد .

شركت ضمن حصول سود منطقی، به رشد، توسعه و بهره‌وری ، بر اساس شاخصهای جهانی می‌اندیشد و همواره تلاش می‌نماید تا در زمره 100 شركت برتر در سطح كشور قرار گیرد.

ما مفتخریم در دوران بازسازی، سرمایه‌های اندك سهامداران را در قالب مجموعه عظیم احیاء بكار گرفته و با سرمایه‌گذاری ملی، نقشی مؤثر در گردش چرخ اقتصاد و صنعت ایفا نماییم.

این مجتمع ضمن تكیه بر نیروهای مجرب و متعهد خویش (حدود 5000 نفر به طور مستقيم و 15000 نفر به طور غيرمستقيم) تمامی اهتمامش را بكار خواهدگرفت تا با حفاظت از منافع سهامداران خود، از ظرفیت‌های موجود بطور بهینه استفاده نماید و به ظرفیت‌سازیهای جدید پرداخته و با ایجاد فرصتهای اشتغال در جهت اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی ایران همانند ایثارگران جبهه دیروز و  احیاءگران صنعت امروز،  با  مشاركت در تقویت نهادها و ساختار اقتصادی جامعه بعنوان یك بنگاه اقتصادی خصوصی موفق در راستای چشم انداز 20 ساله كشور ، نقشی در خور توجه ایفا نماید و آبادگر ایران فردا باشد.

شركت مجتمع صنایع و معادن احیاء‌ سپاهان كاركنان خود را مهمترین سرمایه می‌داند از اینرو  توسعه، ایجاد انگیزه، حفظ و نگهداری، تامین امنیت شغلی، توجه به كرامت انسانی، شایسته‌سالاری، مدیریت فرهنگ سازمانی اثربخش و پویا، تعلق سازمانی و توسعه روابط مبتنی بر احترام و اعتماد متقابل بین كاركنان و مدیریت و توسعه ساختارها و نظامهای مناسب كاری را سرلوحه كار خود قرار داده‌ است .