شرکت مهندسی مرآت پولاد

شرکت مهندسی مرآت پولاد

شركت مهندسي مرآت‌ پولاد‌ (سهامي خاص) با تجربه ای بیش از 26 سال تلاش موفقیت آمیز در صنایع مختلف کشور در سال 1374 و سرمایه شرکت طی چند مرحله به مبلغ970 ,125 میلیون ریال افزایش یافته است. شرکت مرآت پولاد در تاریخ05/02/1394 در بورس اوراق بهادار تهران در گروه فنی مهندسی  با نماد تپولا درج شده و سهام آن برای اولین بار در تاریخ 16/6/1394 مورد معامله قرار گرفت.
این شرکت در حال حاضر در زمینی به مساحت 80000 متر مربع در شهرک صنعتی اشترجان واقع در فاصله 25 کیلومتری شهر اصفهان و با دارا بودن پرسنل مجرب و تجهیزات و ماشین آلات مدرن کارگاهی در سالنی به مساحت 5000 متر مربع و 2000 متر مربع ساختمان انبار مشغول فعالیت بوده و قادر به ساخت 9000تن سازه و اسکلت فلزی و 900 تن قطعات و تجهیزات مکانیکی و 75000 ساعت عملیات ماشین کاری در سال بوده و در ارائه خدمات توانسته است رضایت کامل مشتریان خود را به عنوان پشتوانه پر ارزش به همراه داشته باشد.  
شرکت مرآت پولاد در زمینه های طراحی، مهندسی، تکنولوژی ساخت و تولید، مدلسازی، ریخته گری، اسکلت فلزی، آهنگری، عملیات حرارتی، ماشینکاری، مونتاژ، نصب و راه اندازی، تعمیر و نگهداری فعالیت می نماید. مشخصه بارز فعالیت های این واحد صنعتی مدیریت پروژه های مختلف، ساخت تجهیزات و قطعات، اجرای پروژه ها بصورت قرارداد EPC، تعمیرات اساسی تجهیزات مکانیکی صنایع سنگین کشور بویژه صنایع فولاد، سیمان، نفت، انرژی و معادن است. این شرکت با ثبت نزدیک به 40 اختراع یکی از واحدهای توانمند گروه خدمات فنی، مهندسی و عمرانی مجموعه احیا است و شایان ذکر است شرکت دارای گواهینامه GC در رشته صنایع فلزی (نورد، ذوب، ریخته گری و ماشینکاری قطعات خاص) و ماشین سازی نوع یک از نهاد ریاست جمهوری(سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور) و همچنین گواهینامه های مدیریت کیفیت ISO9001:2008، مدیریت محیط زیست OHSAS 18001-2007 و ISO14001:2004 از شرکت SGS سوییس است و از جمله پروژه های EPC اجرا شده توسط شرکت مهندسی مرآت پولاد پروژه احداث واحد گوگرد زدایی از چدن مذاب، پروژه ساخت بالک ها و پروژه اصلاح و ساخت غبارگیر کنورتورهای بخش فولاد سازی کارخانه ذوب آهن اصفهان با همکاری و نظارت شرکت های معتبر کشورهای آلمان و روسیه بوده است.
استراتژی  و خط مشی تدوین شده توسط مدیریت ارشد شرکت در خصوص بازار خارجی نیز بر مبنای جذب پروژه ها در سطح بین المللی و همچنین عقد توافقنامه های همکاری است