شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان

شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان

شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان به صورت سهامی خاص در تاریخ 07/08/1384در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی اصفهان به ثبت رسیده است. این شرکت فعالیت رسمی خود را از ابتدای سال 1387 با کسب مجوز از سازمان بورس و اوراق بهادار آغازکرد. سرمایه شرکت طی 5 مرحله به مبلغ 400،000میلیون ریال (شامل تعداد چهارصد میلیون سهم، به ارزش اسمی هر سهم یک هزار ریال) در پایان سال مالی منتهی به 30/12/1399 افزایش یافته است.

موضوع فعالیت شرکت طبق ماده سه اساسنامه، خرید و فروش اوراق بهادار پذیرفته شده دربورس اوراق بهادار به نمایندگی از طرف اشخاص یا به حساب خود ، پـذیره نویسی اوراق بهادار پذیرفته شده در بـورس ، اداره امور سرمایه گذاری ها به نمایندگی از طرف اشخاص ،ارائه خدمات مشورتی به شرکت ها درمورد طرق افزایش سـرمـایـه ونحوه عرضه سهام و دیگر اوراق بهاداردربورس اوراق بهادار و همچنین ارائه خدمات مشورتی بـه سرمایه گذاران ،اخذ تسهیلات اعتباری از بانک ها و اشخاص است.   

شرکت در صنعت کارگزاران بورس فعالیت می کند. شرکت با برنامه ریزی های مناسب توانسته در اسفندماه 1399 سرمایه خود را به 400 میلیارد ریال برساند. کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان بر اساس آخرین گزارش کانون کارگزاران در میان 108 شرکت کارگزاری از لحاظ حجم معاملات رتبه 34 را داشته است. شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان در رتبه بندی شرکت های کارگزاری از سوی سازمان بورس و اوراق بهادارتهران ، درجایگاه ” الف“ قرارگرفته است. شرکت آرمان تدبیر افتخار خدمت رسانی و میزبانی معاملات 107 هزار مشتری فعال را داراست که در این بین 60 هزار نفر آنها مشتری فعال آنلاین هستند و امسال بیش از 85000 مشتری فعال دارد و نهایتاً مجموع ارزش معاملات شرکت امسال به رقم 69868 میلیارد تومان رسیده است که 91.0 درصد سهم از کل بازار را شامل میشود و از میانگین ارزش معاملات کارگزاران دارای گروه مشابه که 62320 میلیارد تومان و 81.0 درصد سهم از کل بازار را میانگین دارا است بیشتر بوده است.
واحد کالای کارگزاری آرمان تدبیر در سال 99 مفتخر به دریافت مجوز های معاملات بورس انرژی، معاملات آتی و گواهی سلف از سازمان بورس و اوراق بهادار شده است.

راه اندازی و دریافت مجوز صندوق اختصاصی بازارگردانی آرمان تدبیرنقش جهان،  ثبت مجوز معامالت برخط نزد سازمان بورس و اوراق بهادار  ، تنوع بخشی امکانات و جوایز باشگاه مشتریان به منظور حفظ مشتریان وفادار و جذب مشتریان بالقوه از  اهم دستاوردها و افتخارات شرکت است.  شرکت کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان همواره سعی دارد خدمات خود را در حوزه بازار سرمایه هم از نظر کیفیت و هم از نظر کیفیت ارتقا دهد تا به اهداف خود نظیر قرار گرفتن در بین ده کارگزار برتر رتبه الف بازار سرمایه، افزایش سهم بازار در بین رقبا، جذب مشتری های بالقوه و افزایش بهره وری با ارائه خدمات با کیفیت ،گسترش فعالیت ها در فضای مجازی و دریافت مجوزهای بیش تر برای مدیریت صندوق های اختصاصی بازارگردانی و ... دست یابد.