شرکت ایران کشتی بحر

شرکت ایران کشتی بحر

شرکت ایران کشتی بحر در سال 1364 به منظور تأسیس کارخانه ساخت شناورهای دریائی اجاره کشتی و چارترینگ کشتی ، تخلیه و بارگیری در بنادر ، عملیات ترخیص کالا و امور گمرکی ، واردات و صادرات وتأمین قطعات یدکی و مواد اولیه مورد نیاز ، مشارکت در امور سرمایه گذاری شرکتهای دولتی و خصوصی اخذ نمایندگی داخلی و خارجی و انجام امور کالاهای مجاز تجاری و خدماتی و معاملات مجاز مربوط به موضوع شرکت تأسیس شد . در حال حاضر آخرین سرمایه ثبتی شرکت بیست میلیارد ریال است. شرکت ایران کشتی بحر در حوزه خدمات دریائی و بندری ، امور گمرک و ترخیص کالا در بنادر تخلیه و بارگیری در بنادر ، اجاره و چارترینگ کشتی خدمات حمل و نقل door to door  مشغول به فعالیت است.

این شرکت در طول فعالیت خود موفق به  اخذ مجوز کشتیرانی از سازمان کشتیرانی جمهوری اسلامی، اخذ مجوز تخلیه و بارگیری از سازمان بنادر و دریانوردی ، گرفتن ورهاوس اختصاصی در بندر شهید رجائی بندرعباس ، گرفتن ایزو 2008-9001 ، اخذ تقدیرنامه از شرکت های بزرگ فولادی ، اخذ مجوز فعالیت در بندر شهید بهشتی چابهار و قرارداد در نگهداری توربین های بادی تولید برق با شرکت بین المللی s.t.c شده است.

شرکت ایران کشتی بحر توسعه فعالیت های شرکت در زمینه های مختلف ، استفاده بهینه از سرمایه گذاری در شرکتهای حمل و نقل گروه احیا و سایر شرکتها، استفاده از ظرفیت های کاری در شرکتهای بزرگ فولادی همچون ذوب آهن و فولاد مبارکه و سایرمعادن ، توسعه هم افزایی درشرکت های گروه و هلدینگ، همچنین فعالیت در جهت استفاده از بازار بزرگ کشورهای منطقه و آسیای میانه و مسیر هند به چابهار و ترانزیت کالا و عملیات door to door استفاده از ظرفیت های بانکرینگ در بنادر کشور ، استفاده بهتر از مجوز کشتیرانی شرکت در خصوص چارترینگ کشتی و تخلیه و بارگیری را در دستور کار خود دارد.