شرکت مجتمع ترابری رهنورد

شرکت مجتمع ترابری رهنورد

شرکت مجتمع ترابری رهنورد در سال 1370 با آخرین سرمایه ثبتی شرکت 56 میلیارد ريال با مرکزیت شهر اصفهان تأسیس شد. شایان ذکر است شرکت در سال 1394 در بازار فرابورس با نماد حرهور ثبت گردیده و در آینده ای نزدیک امکان معامله در فرا بورس را دارا خواهد شد.
موضوع فعالیت شرکت انجام امور حمل و نقل جاده ای داخلی کالا از مبدا اصفهان به سایر نقاط کشور و ایجاد شعب یا نمایندگی با کسب مجوز کتبی از سازمان حمل و نقل پایانه ها است.
این شرکت اولین دارنده گواهینامه مدیریت کیفیت  ISO:9001-2000  در صنعت حمل و نقل کشور از (EAQA انگلستان) بوده همچنین کسب رتبه سوم حمل محصولات فرعی شرکت ذوب آهن اصفهان، حضور در جمع 12 شرکت برتر حمل و نقل محصولات فولادی کشور، اخذ گواهینامه صلاحیت پیمانکاری از اداره کار و تأمین اجتماعی استان اصفهان و گواهینامه ایمنی فنی پیمانکاران است.
جلب رضایت و اعتماد مشتریان از طریق ارائه خدمات مطلوب درخصوص تخلیه، بارگیری و حمل کالا و نظارت بر حمل جاده ای، باسکول و انبارداری، همچنین بهبود مستمر در روش ها و ارتقای بهره وری از طریق آموزش، تحقیق و رعایت استاندارد ها و دستورالعمل های ابلاغی، ایمن سازی محیط کار افزایش تعداد مکانیزمهای ملکی و بهره برداری از دفتر اختصاصی در شهرک حمل و نقل نگین ترابران بندرعباس از جمله استرانژی ها و اهداف آتی شرکت است.